Okna Teraz24

OKNA- SKLEP.TERAZ24.PL

Okna produkowane w systemie 5-komorowym stanowią doskonałą alternatywę dla osób szukających kompromisu pomiędzy dobrymi właściwościami izolacji termicznej, wysoką estetyką i ceną. 

Wybierając system SPRING otrzymujesz możliwość wyboru pomiędzy trzema kształtami skrzydeł (Classic, Rondo, Cava). Ze względu na jedyny w swoim rodzaju kształt skrzydła Cava, dostępny tylko w systemach, możesz rozróżnić swój budynek i nadać mu odpowiedni charakter. Wynika to z charakterystycznej, nieco podciętej geometrii skrzydła w kształcie łuku antywłamaniowego, który optycznie podkreśla podział skrzydła i ościeżnicy, nadając konstrukcji lekkości i atrakcyjności okna.  http://twoje-okna.com/

Osoby ceniące klasyczne projekty mogą znaleźć odpowiednie rozwiązania również w systemie SPRING - skrzydło Classic lub Rondo.

Okna cechują się wysoką stabilnością i długowiecznością dzięki zastosowaniu wytrzymałych profili stalowych z grubymi ściankami umieszczonymi wewnątrz ramy (stalowa zamknięta) i skrzydła okiennego (dodatkowo gięta stal). Nawet po wielu latach użytkowania okna nadal działają niezawodnie i są rozpoznawane przez użytkowników.

Można je dowolnie łączyć z drzwiami wejściowymi, drzwiami przesuwanymi i ogrodem zimowym, zachowując jednocześnie doskonałą spójność systemu i architektury.

system 5-komorowy, głębokość produktu 70 mm z szerokim prostym skrzydłem o szerokości 70 mm

skrzydło o przesunięciu powierzchniowym, wyraźnie odsunięte od ramy

nowoczesne jasnoszare uszczelki EPDM w białych profilach, czarne uszczelki EPDM w profilach fornirowanych

wąska widoczna część ramy - standardowa kombinacja profili ramy / skrzydła 120 mm gwarantuje optymalny dostęp światła

system zapewnia możliwość zastosowania pakietów dwukomorowych o współczynniku przenikania Ug = 0,7 W / m2K

optymalny stosunek właściwości termicznych i sztywności

Okna PCV- sklep.teraz24.pl

- innowacyjny system regulacji ciśnienia skrzydła do ramy (zima-lato).

- stal zbrojeniowa, zapewniająca sztywność gotowym wyrobom, o szerokości od 1,5 do 2,5 mm (w zależności od wielkości konstrukcji).

- okna są wyposażone w uchwyty transportowe i zabezpieczone do transportu folią.

Szeroki wybór tradycyjnych oklein, a także zupełnie nowe, metalowe z serii

Na nasze produkty udzielamy 7-letniej gwarancji

Systemy doskonale pasują do szyb dwukomorowych o współczynniku przenikania ciepła Ug = 0,7 W / m2K i Ug = 0,5 W / m2K.

Innowacyjne metody łączenia PVC i aluminium (nakładki TOP ALU lub system Winter).

Nasi dostawcy są liderami technologicznymi w branży:

 - dostawca perforowanych profili PVC w Niemczech, 60 lat tradycji, ponad 450 kreatywnych inżynierów, dostarczających swoje produkty do 50 krajów na całym świecie.

- GLASSOLUTIONS - dostawca paneli, część grupy Saint Gobain, która doskonali technologię produkcji szkła od 300 lat.

- WINKHAUS - dostawca armatury najnowszej generacji, ponad 150 lat tradycji.

W 2006 roku zostaliśmy laureatem konkursu "Best in Poland".

Pracujemy w technologii od 1999 roku.

Okna Cena - sklep.teraz24.pl

Wybierając linię SPRING CLASSIC otrzymujesz okna, które będą działać po wielu latach, tak samo jak pierwszego dnia, które są łatwe do utrzymania w czystości i nie odbarwiają się - jest to dobra długoterminowa inwestycja, gwarantująca utrzymanie bez zmian wartości estetyczne

Okna stworzone dla wszystkich wymagających klientów, którzy poszukują energooszczędnych rozwiązań, które zachowałyby walory estetyczne. Charakteryzują się wysoką izolacyjnością termiczną dzięki 6 komórkom powietrznym wewnątrz profilu, co jest idealną odpowiedzią na rosnące koszty energii. Dodatkowe funkcje systemu dają również większe możliwości ochrony przeciwwłamaniowej lub akustycznej przy zachowaniu doskonałych parametrów termoizolacyjnych.

Okna AUTUMN, stworzone w nowoczesnej technologii, chronią przed hałasem i niesprzyjającymi warunkami pogodowymi, między innymi dzięki trzem niezależnym płaszczyznom uszczelniania (trzecia, centralna uszczelka).

Jeśli weźmiesz pod uwagę to samo zabezpieczenie termiczne dla standardowych systemów i systemu AUTUMN, wybranie tego ostatniego pozwoli zwiększyć powierzchnię oszklenia o 30%, co w rezultacie spowoduje znacznie więcej światła słonecznego w pomieszczeniu.

Dzięki naszemu wyborowi trzech wariantów skrzydeł (Classic, Rondo, Cava) i szerokiej gamie dostępnych kolorów dajemy możliwość stworzenia okna, które nadadzą budynkowi niepowtarzalny klimat i charakter. Jedyny w swoim rodzaju projekt Cava, dzięki lekko podciętej geometrii skrzydła, pozwala uzyskać optyczne wrażenie lekkości i atrakcyjności konstrukcji okna.

system sześciokomorowy, głębokość produktu 82 mm z szerokim prostym skrzydłem 82 mm

subtelny, nowoczesny wygląd okna podkreśla klasyczną geometrię skrzydła z przesunięciem powierzchni, wyraźnie odsuniętym od ramy

potrójne uszczelnienie zapewnia optymalną ochronę przed wiatrem, deszczem i hałasem

nowoczesne jasnoszare uszczelki EPDM w białych profilach, czarne uszczelki EPDM w fornirach

wąska widoczna część ramy - standardowa kombinacja profili ramy / skrzydła 120 mm gwarantuje optymalny dostęp światła

system zapewnia możliwość zastosowania pakietów szybowych dwukomorowych o współczynniku przenikania Ug = 0,7 W / m2K i Ug = 0,5 W / m2K